بستن

  info@shahr-khaneh.com       031-36242433

خدمات

مشاوره
طراحی و نظارت
فروش و خدمات پس از فروش
  • شرکت شهر و خانه با بکارگیری متخصصین برق، مکانیک و ایمنی با تجربه و بر اساس استاندارد های روز داخلی و خارجی نظیر NFPA14، NFPA72، NFPA101, BSS و مبحث سوم مقررات ملی ایران توانسته است مشاوره ای مناسب در جهت بالا بردن سطح ایمنی و همچنین کاهش هزینه های پروژه تا رسیدن به شهری ایمن را ارائه نماید.

  • شرکت شهر و خانه با بهره گیری از کارشناسان برق و مکانیک مجرب و با تجره آمادگی خود را جهت ارائه طرح های ایمنی و آتش نشانی بر اساس استاندارد های ملی و بین المللی نظیر BSS و NFPA و مقررات ملی ایران اعلام می دارد.

    بدیهی است کارشناسان این شرکت پس از ارائه طرح و تایید آن توسط مراجع ذیصلاح نظارت خود را از پروژه ها دریغ نکرده و در زمان های مقتضی با هماهنگی پیمانگاران و کارفرمایان از پروژه ها بازدید به عمل آورند.

  • شرکت شهر و خانه همسو با قوانین رعایت حقوق مصرف کنندگان سعی در فروش تجهیزات ایمنی و آتش نشانی با نازل ترین قیمت و سرعت در تحویل اجناس نموده است.

    این شرکت نگاه ویژه ای به خدمات پس از فروش داشته و تمامی تلاش خود را جهت رفاه حال مشتریان و ارائه خدمات در حداقل زمان ممکن می نماید.

    تمامی تجهیزات فروخته شده پس از نصب و راه اندازی دارای یک سال گارانتی و 4 سال خدمات پس از فروش بوده و در دوره ی بازبینی 3 ماهه، 6 ماهه، 1 ساله و یا درخواست مشتریان گرامی بررسی و تست می گردد.

سیستم شهر و خانه، نماینده انحصاری تجهیزات اعلام حریق ZETA انگلستان در ایران